Grupy w sieci DMR+.

Uwaga!

Panowie proszę o używanie TG260 tylko do wywołań
 
Drodzy Adminowie przemienników.Proszę o zdyscyplinowanie Waszych użytkowników do bardzo prostej, wręcz prymitywnej zasady tu panującej, a mianowicie używania TG260 wyłącznie do wywołań. Leży to w Waszej gestii jako admina przemiennika. Przemienniki na których nadużywanie TG260 będzie nadmierne, będą odłączane od slotu 1. Jeżeli admin przemiennika nie zgadza się z tymi zasadami powinien odłączyć się od sieci DMR+.
 
Przypominam też o nie nadużywaniu grup połączonych z siecią BM jeżeli rozmowa prowadzona jest tylko pomiędzy użytkownikami DMR+. Używając tych grup musimy mieć świadomość że w niektórych okręgach podłączone są one na stałe do slotu 1(pomimo że, u nas są na TS2) i tym sposobem blokujemy slot 1 w danym okręgu w sieci BM. Nie chcemy przez to komplikować łączności w sieci BM. Są to grupy: 2601-2609. Do rozmów okręgowych w sieci DMR+ przeznaczone są grupy 8001-8009. Dziękuję z góry za stosowanie się do tych zasad.

 

DMR+ Polska

18 grudnia 2018

Kontakt

Napisz do nas
lub zgłoś przemiennik do sieci DMR+

Twój e-mail:
Znak wywoławczy
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DMR+ Polska Administrator
email: admin@dmrplus.pl

Jest to strona prywatna i nie jest ona częścią jakiejkolwiek organizacji.
Nie są tu przechowywane i udostępniane żadne dane osobowe.
Strona nie może być przedmiotem roszczeń, zamieszczanych lub nie zamieszczanych na niej informacji.
Obecnie serwery sieci DMR plus i strona, finansowana jest ze środków prywatnych administratora.

Strona dmrplus.pl jest jedynym autoryzowanym źródłem informacji o sieci DMR+ Polska.Informacje pojawiające się na innych stronach nie są autoryzowane przez administrację sieci DMR+ Polska.Wszelkie informacje i artykuły własne, redagowane przez administrację sieci DMR+ Polska nie mogą być bez zgody autorów publikowane w innych źródłach.